E-Belediye Yeni Giriş


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince e-Belediye hizmetlerimize e-Devlet veya şifre ile giriş zorunlu hale getirilmiştir.
 
Gerçek ve tüzel kişiler için;
 
Bu kapsamda şifresini almak isteyen vatandaşlarımızın bir defaya mahsus e-devlet giriş yönetimi ile e-Belediye portalına girip “Kullanıcı Bilgilerim” sayfasından yeni şifre oluşturması gereklidir.
 
Oluşturulan şifre ve TC Kimlik numaranız ile borç sorgulama ve ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.
 
 
 
 
 
İşyerleri için;
 
Belediyemizde ilgili işyerleri adına yetkili kaydı bulunan kişiler, sağ üst köşeden profillerini ilgili işyeri ile değiştirdikten sonra “Kullanıcı Bilgilerim” sayfasından işyerleri için şifre oluşturup kullanabilirler.
 
İşyeri yetkilisi olarak sisteme kayıtlı olmayan kişiler öncelikle e-Belediye ana sayfamız üzerinden “İşyeri Yetkilisi Tanımlama” kutucuğuna tıklayıp çıkan formda ilgili alanları doldurarak yetkili tanımlama başvurusu yapması gerekmektedir.
 
 
 
 
Diğer ödeme kanallarımız;
 
PTT;
232878 Posta Çeki Numaralı belediyemiz hesabına Sicil / TC Kimlik Numaranızı yazarak ödeme yapabilirsiniz.
 
Vakıfbank;
Hesap Adı : Kadıköy Belediye Başkanlığı Emlak Vergisi hesabı
IBAN : (TR72 0001 5001 5800 7294 7139 93 ) numaralı belediyemiz hesabına TC Kimlik numaranızı yazarak Havale veya EFT yapabilirsiniz.
 
Akbank, Denizbank, Şekerbank, Teb ve Vakıfbank internet bankacılığından yada veznelerinden TC Kimlik numarası ile online olarak ödeyebilirsiniz.
 
Güvenli günler dileriz.
Sayfayı Paylaş
Kapat

Mesut Kösedağı

Kadıköy Belediye Başkanı